Obavijest za predočavanje

POZIV GRAĐANIMA NA PREDOČAVANJE ZA K.O. FORKUŠEVCI

Poštovani nositelji prava na nekretninama u k.o. Forkuševci. Pozivate se osobno na predočavanje podataka prikupljenih katastarskom izmjerom te radi obnavljanja – preoblikovanja zemljišne knjige, u prostorijama NOGOMETNOG KLUBA JEDINSTVO U FORKUŠEVCIMA prema rasporedu iz tablice.

Upoznati ste s podjelom izmjere na dvije partnerske tvrtke. Ukoliko imate rezervirana dva termina, nastojat ćemo Vam izaći u susret i predočiti Vam sve Vaše čestice kod obje tvrtke (GEODIST, Zagreb i GEOPREM, Osijek) unutra jednog termina/dolaska.

Na predočavanju treba imati osobnu iskaznicu te dokument koji sadrži OIB. Umjesto stranke na predočavanje može pristupiti opunomoćenik uz predočenje osobne iskaznice.

Napomena: Molimo Vas da dostavite dokumentaciju (u kopiji), a kojom ćete dokazati osnovanost evidentiranja Vaših zgrada.

Primjer 1: uz Rješenje o izvedenom stanju dovoljno kopirati Rješenje o izvedenom stanju (s žigom pravomoćnosti) te tlocrte prizemlja objekata iz arhitektonskog snimka i geodetski snimak (ukoliko postoji)             

Primjer 2: Uporabna dozvola

Obavijest za predočavanje

TERMINI GEOPREM D.O.O.

IME PREZIME DATUM SAT
RUŽICA VUJNOVIĆ 25.11. 09:15
KATICA PUZAVAC 25.11. 09:15
LJERKA ŠIMIĆ 25.11. 09:45
SLAVICA JUROŠ 25.11. 10:00
KATICA BARIĆ 25.11. 10:10
ANA ŽUŽIĆ 25.11. 10:40
EVICA KOŠČEVIĆ 25.11. 10:40
STIPO KOMLJENOVIĆ 25.11. 10:40
JOZO BIRKIĆ 25.11. 10:50
IVICA LUKIĆ 25.11. 11:00
PERO BARIĆ 25.11. 11:15
BLAŽ KOVAČEVIĆ 25.11. 11:35
MILE BIRKIĆ 25.11. 11:50
ILE ŠIMIĆ 25.11. 12:05
ANTE LUKIĆ 25.11. 12:20
IVAN ŽULJ 25.11. 12:45
TOMO LUKIĆ 25.11. 13:00
RADE LUKIĆ 25.11. 13:20
IVA LUKIĆ 25.11. 13:30
RADE LUKIĆ 25.11. 13:50
RADE MITROVIĆ 25.11. 14:30
VINKA ANTINAC 25.11. 14:40
GORAN MATKOVIĆ 25.11. 14:50
RADMILA DUMANČIĆ 25.11. 15:00
SINIŠA ŠIMIĆ 25.11. 15:15
ZLATKO GREGAČEVIĆ 25.11. 15:30
ŠIMO REBIĆ 25,11 15:45
DARKO GREGAČEVIĆ 26.11. 10:00
KATICA GREGAČEVIĆ 26.11. 10:00
ZDRAVKO LUKIĆ 26.11. 10:30
DRAGICA REBIĆ 26.11. 10:45
IVANKA BOSNIĆ 26.11. 10:45
BLAŽENKA MATIĆ 26.11. 10:45
RUŽICA MIJAKIĆ 26.11. 11:00
BRANKO BARIĆ 26.11. 11:10
ANA RATKOVČIĆ 26.11. 11:30
LUKA BOŠNJAKOVIĆ 26.11. 11:40
ANA BOŠNJAKOVIĆ 26.11. 11:50
SUZANA OREŠKOVIĆ 26.11. 12:00
BERNARD GALUŠIĆ 26.11. 12:15
ILIJA KELIĆ 26.11. 12:30
KATA KELIĆ 26.11. 12:30
MARKO KELIĆ 26.11. 12:30
IVAN KELIĆ 26.11. 12:30
JASMINA KELIĆ 26.11. 13:00
KATA TOPOLOVAC 26.11. 13:15
STANKO KELIĆ 26.11. 13:30
EVA ĐURANOVIĆ 26.11. 13:50
IVAN ĐURANOVIĆ 26.11. 14:00
ANKA MARIN 26.11. 15:10
IVAN LUKIĆ 26.11. 15:30
SLAVICA PLAZIBAT 26.11. 15:45
PETAR KOVAČEVIĆ 26.11. 16:00
KATA KOVAČEVIĆ 26.11. 16:00
ILIJA KRAMARIĆ 26.11. 16:20
MARKO MILADINOVIĆ 26.11. 16:30
BARICA HORVAT 26.11. 16:45
MIRJANA URUKALOVIĆ 26.11. 17:00
ANA FIRIĆ 26.11. 17:00
MARICA SABADI 26.11. 17:00
JOZO REBIĆ 26.11. 17:00
IVAN JANKOVIĆ 26.11. 16:00
DAMIR JANKOVIĆ 26.11. 16:00
EVA MILADINOVIĆ 26.11. 16:30
MIRKO MILADINOVIĆ 26.11. 16:30
JOZO BJEŽANČEVIĆ 27.11. 9:00
MARIJA BOŠNJAKOVIĆ 27.11. 9:10
IVICA DRLIĆ 27.11. 9:30
TOMISLAV DRLIĆ 27.11. 9:30
MARKO DRLIĆ 27.11. 9:30
VJEKOSLAV KELIĆ 27.11. 9:40
JOZO KELIĆ 27.11. 9:50
VERONIKA MATKOVIĆ 27.11. 10:15
JOSIP ŽULJ 27.11. 10:15
JOSIP ŽULJ 27.11. 10:15
VESNA DRLIĆ 27.11. 10:15
NIKOLA JANČIKIĆ 27.11. 10:15
MARIJA ŽULJ 27.11. 10:15
DARKO TOLMAČEVIĆ 27.11. 10:50
TOMISLAV KELIĆ 27.11. 11:00
STJEPAN GREGAČEVIĆ 27.11. 11:30
ŽUPA VIŠKOVCI 27.11. 12:00
MATO HES 27.11. 12:20
STJEPAN KELIĆ 27.11. 12:40
FABO OREŠKOVIĆ 27.11. 13:00
VINKA MOUMORIS 27.11. 13:10
MARIJA MUDRI 27.11. 13:20
STANKO ĐURANOVIĆ 27.11. 13:30
JOSIP ĐURANOVIĆ 27.11. 13:30
MARKO ĐURANOVIĆ 27.11. 13:45
MIRJANA ĐURANOVIĆ 27.11. 13:30
ŽELJKO MIKLEUŠEVIĆ 27.11. 14:10
PETAR BJEŽANČEVIĆ 27.11. 14:20
MARIJA KELIĆ 27.11. 14:30
ANA MATAGA 27,11 14:40
KATA NAĐ 27.11. 14:40
JOZO DRLIĆ 27.11. 15:00
MILENKO SAVIĆ 27.11. 15:00
GROZDANA MARIN 27.11. 15:00
SONJA D.O.O. 27.11. 15:00
IVICA LUKIĆ 28.11. 9:00
BLAŽENKA VOČANEC 28.11. 9:00
IVAN SENJANIN 28.11. 9:20
ŠIME BIRKIĆ 28.11. 9:30
TOMISLAV PILIPOVIĆ 28.11. 9:40
MARKO FILAKOVIĆ 28.11. 9:50
MARIJA KLEMEN 28.11. 10:00
BARA DOROTIĆ 28.11. 10:00
BOŽO BJEŽANČEVIĆ 28.11. 10:10
MARKO RAŠIĆ 28.11. 10:20
MARIJAN KELIĆ 28.11. 10:30
ANICA SCHIFINO-KELIĆ 28.11. 10:50
IVKA PAVLOVIĆ 28.11. 11:10
MARKO RAŠIĆ 28.11. 10:20
MARIO GREGAČEVIĆ 28.11. 11:30
ANICA BOLANČA 28.11. 13:00
DANIJELA BOLANČA 28.11. 13:00
TOMISLAV BOŠNJAK 28.11. 13:30
IVICA ŠIMIĆ 28.11. 13:45
KRISTINA KELIĆ 28.11. 14:00
VJEKOSLAV KELIĆ 28.11. 14:00
NIKOLA STJEVIĆ 28.11. 14:00
ANĐELKA BROĐANAC 28.11. 14:00
JOZEFINA LEŽAJA 28.11. 14:00
MIJO ŠIMIĆ 28.11. 14:15
MARIJA MATOŠEVIĆ 28.11. 14:15

 

 

 

TERMINI GEODIST D.O.O.

PREZIME I IME / NAZIV DATUM VRIJEME
LUKIĆ ANTE 25.11.2019 09:00
DUMANČIĆ RADMILA 25.11.2019 09:00
LUKIĆ ZDRAVKO 25.11.2019 09:00
REBIĆ IVAN 25.11.2019 09:00
MIKLEUŠEVIĆ MARIJA 25.11.2019 09:00
MIKLEUŠEVIĆ MATO 25.11.2019 09:00
MITROVIĆ DAMIR 25.11.2019 09:00
SABO RUŽICA 25.11.2019 09:00
GREGAČEVIĆ DARKO 25.11.2019 09:30
VUJNOVIĆ RUŽICA 25.11.2019 09:30
GREGAČEVIĆ STJEPAN 25.11.2019 09:30
TOLMAČEVIĆ NATAŠA 25.11.2019 09:30
ŠIMIĆ MARIJA 25.11.2019 09:30
ŠIMIĆ MIJO 25.11.2019 09:30
PUZAVAC KATICA 25.11.2019 09:30
BUKVAŠEVIĆ KATA 25.11.2019 09:30
MATKOVIĆ DALIBOR 25.11.2019 09:40
MATKOVIĆ GABRIELA 25.11.2019 09:40
MATKOVIĆ IVKA 25.11.2019 09:40
MATKOVIĆ ROMEO 25.11.2019 09:40
BJEŽANOVIĆ ŠIMO 25.11.2019 09:40
BOŠNJAKOVIĆ ANAMARIJA 25.11.2019 10:00
REBIĆ MARIJAN 25.11.2019 10:00
JELENIĆ PERO 25.11.2019 10:00
JELENIĆ JASMINKA 25.11.2019 10:00
KELIĆ MARIJA 25.11.2019 10:00
DUMANČIĆ IVAN 25.11.2019 10:00
KELIĆ ŽELJKO 25.11.2019 10:20
STELKE SPOMENKA 25.11.2019 10:20
ŠALIĆ NIKOLA 25.11.2019 10:30
DRLIĆ ANTUN 25.11.2019 10:30
DRUŽINEC JASMIN 25.11.2019 10:30
VLAJČIĆ TOMISLAV 25.11.2019 10:30
ŠIMIĆ LJERKA 25.11.2019 10:30
KELIĆ MARIJA 25.11.2019 10:30
BOŠNJAKOVIĆ MARIJA 25.11.2019 10:30
BOŠNJAKOVIĆ TOMISLAV 25.11.2019 10:30
DRUŽINEC IRENA 25.11.2019 10:30
KELIĆ IVAN 25.11.2019 11:00
BJEŽANOVIĆ BOŽO 25.11.2019 11:00
BJEŽANOVIĆ BOŽO 25.11.2019 11:00
BJEŽANOVIĆ JOZO 25.11.2019 11:00
BONI STAŽA 25.11.2019 11:00
BONI VESNA 25.11.2019 11:00
OREŠKOVIĆ FABO 25.11.2019 11:00
HORVAT BARICA 25.11.2019 11:00
GREGAČEVIĆ STIJEPAN 25.11.2019 11:00
MIKLEUŠEVIĆ IVO 25.11.2019 11:30
JANKOVIĆ DARKO 25.11.2019 11:30
OREŠKOVIĆ GORAN 25.11.2019 11:30
OREŠKOVIĆ FABO 25.11.2019 11:30
BJEŽANOVIĆ PETAR 25.11.2019 11:30
MIKLEUŠEVIĆ MIJO 25.11.2019 11:30
JOZIPOVIĆ STAŽA 25.11.2019 11:40
GUJAŠ LJUBICA 25.11.2019 11:40
KELIĆ JOZO 25.11.2019 11:40
MIKLEUŠEVIĆ ILIJA 25.11.2019 12:00
MARINČIĆ MARIJAN 25.11.2019 12:00
TOLMAČEVIĆ JOZO 25.11.2019 12:00
DUMANČIĆ ANKA 25.11.2019 12:00
BJEŽANČEVIĆ IVO 25.11.2019 12:20
TOMŠIĆ ANTUN 25.11.2019 12:20
TOMŠIĆ STAŽA 25.11.2019 12:20
JANKOVIĆ DARKO 25.11.2019 12:30
GEO DRIL D.O.O 25.11.2019 12:30
BJEŽANOVIĆ BOŽO 25.11.2019 12:30
TOMŠIĆ ANTUN 25.11.2019 12:30
TOMŠIĆ STAŽA 25.11.2019 12:30
JANKOVIĆ DAMIR 25.11.2019 12:30
KLEMEN MARIJA 25.11.2019 12:30
DOROTIĆ BARA 25.11.2019 12:30
ŠIMIĆ MARIJA 25.11.2019 12:30
ŠIMIĆ MIJO 25.11.2019 12:30
BUKVAŠEVIĆ KATA 25.11.2019 12:30
RAŠIĆ MARIN 25.11.2019 13:00
KELIĆ PETAR 25.11.2019 13:00
DŽANIJA MIROSLAV 25.11.2019 13:00
BIRKIĆ ŠIME 25.11.2019 13:00
GREGAČEVIĆ STJEPAN 25.11.2019 13:00
LJUBIČIĆ ZDRAVKA 25.11.2019 13:00
RAŠIĆ MARKO 25.11.2019 13:30
REBIĆ ROBERT 25.11.2019 13:30
MITROVIĆ IVAN 25.11.2019 13:30
ŠALIĆ JOSIP 25.11.2019 13:30
MITROVIĆ PREDRAG 25.11.2019 13:30
ĐURANOVIĆ BOŽANA 25.11.2019 13:40
ĐURANOVIĆ MARKO 25.11.2019 13:40
ĐURANOVIĆ MIRJANA 25.11.2019 13:40
ĐURANOVIĆ MONIKA 25.11.2019 13:40
LUKIĆ IVICA 25.11.2019 13:40
LUKIĆ TOMICA 25.11.2019 13:40
GREGAČEVIĆ ANICA 25.11.2019 14:00
JELENIĆ JASMINKA 25.11.2019 14:00
KELIĆ IVAN 25.11.2019 14:00
KELIĆ SNJEŽANA 25.11.2019 14:00
OGNJENOVIĆ SANJA 25.11.2019 14:00
ŠIMIĆ SINIŠA 25.11.2019 14:00
GREGAČEVIĆ ZLATKO 25.11.2019 14:00
ŠIMIĆ JADRANKA 25.11.2019 14:00
MATKOVIĆ BRANKO 25.11.2019 14:30
ŽULJ ŽELJKO 25.11.2019 14:30
OREŠKOVIĆ SLAVKA 25.11.2019 14:30
MITROVIĆ-PEDIŠIĆ KATICA 25.11.2019 14:30
MANDOSI MELANI 25.11.2019 14:30
BJEŽANČEVIĆ JOZO 25.11.2019 14:40
SENJANIN PAVKA 25.11.2019 14:40
ŽULJ ŽELJKO 25.11.2019 15:00
KELIĆ IVAN 25.11.2019 15:00
ŠIMIĆ IVICA 25.11.2019 15:00
ŠIMIĆ FILIP 25.11.2019 15:00
VUJNOVIĆ RUŽICA 25.11.2019 15:00
KELIĆ MARIJA 25.11.2019 15:00
PUZAVAC KATICA 25.11.2019 15:00
MANDOSI ROBERTO 25.11.2019 15:00
SENJANIN PAVKA 25.11.2019 15:00
VOČANEC BLAŽENKA 26.11.2019 09:00
VOČANEC IVAN 26.11.2019 09:00
BJEŽANČEVIĆ PERO 26.11.2019 09:00
REBIĆ ŠIMO 26.11.2019 09:00
BOLANČA ANICA 26.11.2019 09:00
BOLANČA DANIJELA 26.11.2019 09:00
TOLMAČEVIĆ DARKO 26.11.2019 09:00
ĐURANOVIĆ MARINKO 26.11.2019 09:00
VUKUŠIĆ MARTA 26.11.2019 09:30
KELIĆ JASMINKA 26.11.2019 09:30
GUJAŠ JOSIP 26.11.2019 09:30
MITROVIĆ MARKO 26.11.2019 09:30
MITROVIĆ VINKA 26.11.2019 09:30
RATKOVČIĆ ANA 26.11.2019 09:30
VUKUŠIĆ MAJA 26.11.2019 09:30
ĐURANOVIĆ MARKO 26.11.2019 10:00
KELIĆ TOMISLAV 26.11.2019 10:00
DRLIĆ JOZO 26.11.2019 10:00
BOŠNJAK BORIS 26.11.2019 10:00
BOŠNJAK MARICA 26.11.2019 10:00
VUKUŠIĆ ŠIMO 26.11.2019 10:00
JANKOVIĆ MARIJA 26.11.2019 10:00
BONI VESNA 26.11.2019 10:30
MIKLEUŠEVIĆ ZDENKA 26.11.2019 10:30
BOŠNJAK BORIS 26.11.2019 10:30
BONI STAŽA 26.11.2019 10:30
OREŠKOVIĆ STJEPAN 26.11.2019 10:30
OREŠKOVIĆ VESNA 26.11.2019 10:30
OREŠKOVIĆ DARKO 26.11.2019 10:30
EKO-BUHAČA D.O.O. 26.11.2019 10:30
DRLIĆ ANTUN 26.11.2019 11:00
REBIĆ SEBASTIJAN 26.11.2019 11:00
REBIĆ JOZO 26.11.2019 11:00
KELIĆ MARIJAN 26.11.2019 11:00
JANKOVIĆ IVAN 26.11.2019 11:00
MATOŠEVIĆ MARIJA 26.11.2019 11:00
DRLIĆ ANTUN 26.11.2019 11:30
IVANIŠEVIĆ NEBOJŠA 26.11.2019 11:30
GREGAČEVIĆ NIKOLA 26.11.2019 11:30
FILAKOVIĆ KATA 26.11.2019 11:30
KELIĆ MARTA 26.11.2019 11:30
DRLIĆ KATICA 26.11.2019 11:30
DRLIĆ JOZO 26.11.2019 12:00
BOŠNJAK MARICA 26.11.2019 12:00
KUKOLJ ANTO 26.11.2019 12:00
KELIĆ MARIJA 26.11.2019 12:00
TOLMAČEVIĆ KATICA 26.11.2019 12:00
BJEŽANČEVIĆ ŠIMO 26.11.2019 12:00
REBIĆ IVAN 26.11.2019 12:00
KELIĆ ANTUN 26.11.2019 12:00
MIKLEUŠEVIĆ MAJA 26.11.2019 12:30
MIKLEUŠEVIĆ VLADIMIR 26.11.2019 12:30
DRLIĆ ANTUN 26.11.2019 12:30
ĐURANOVIĆ MARKO 26.11.2019 12:30
BOŠNJAK MARICA 26.11.2019 12:30
BALIĆ MANDA 26.11.2019 12:30
KELIĆ STJEPAN 26.11.2019 12:30
URBAN KATA 26.11.2019 12:30
ŠIMIĆ ANITA 26.11.2019 13:00
KELIĆ MARIJA 26.11.2019 13:00
JANKOVIĆ DAMIR 26.11.2019 13:00
GALIČIĆ MARIJA 26.11.2019 13:00
GALIČIĆ ŽELJKO 26.11.2019 13:00
TOLMAČEVIĆ DARKO 26.11.2019 13:00
MITROVIĆ PREDRAG 26.11.2019 13:00
MUDRI MARIJA 26.11.2019 13:00
BJEŽANOVIĆ BOŽO 26.11.2019 13:30
TOMŠIĆ ANTUN 26.11.2019 13:30
TOMŠIĆ STAŽA 26.11.2019 13:30
BOŠNJAK BORIS 26.11.2019 13:30
KELIĆ MARIJAN 26.11.2019 13:30
TOLMAČEVIĆ DARKO 26.11.2019 13:30
BIRKIĆ TOMISLAV 26.11.2019 13:30
MATOŠ ZDENKA 26.11.2019 13:30
JANKOVIĆ DARKO 26.11.2019 14:00
BJEŽANOVIĆ BOŽO 26.11.2019 14:00
BJEŽANČEVIĆ ŠIMO 26.11.2019 14:00
JANKOVIĆ IVAN 26.11.2019 14:00
DUMANČIĆ ANKA 26.11.2019 14:00
KLEMEN MARIJA 26.11.2019 14:00
DOROTIĆ BARA 26.11.2019 14:00
HES MATO 26.11.2019 14:00
KELIĆ MARIJA 26.11.2019 14:30
VUJNOVIĆ RUŽICA 26.11.2019 14:30
REBIĆ ŠIMO 26.11.2019 14:30
BOŠNJAK BORIS 26.11.2019 14:30
BJEŽANOVIĆ PETAR 26.11.2019 14:30
TOLMAČEVIĆ DARKO 26.11.2019 14:30
GREGAČEVIĆ ZLATKO 26.11.2019 14:30
MATOŠ BRANKO 26.11.2019 14:30
PUZAVAC KATICA 26.11.2019 14:30
LUKIĆ ANTE 26.11.2019 15:00
ŠIMIĆ IVICA 26.11.2019 15:00
GREGAČEVIĆ DARKO 26.11.2019 15:00
VUJNOVIĆ RUŽICA 26.11.2019 15:00
KELIĆ TOMISLAV 26.11.2019 15:00
KELIĆ MARIJAN 26.11.2019 15:00
TOLMAČEVIĆ DARKO 26.11.2019 15:00
JURJEVIĆ LJUBICA 26.11.2019 15:00
PUZAVAC KATICA 26.11.2019 15:00
ŠIMIĆ ILE 27.11.2019 09:00
LUKIĆ TOMO 27.11.2019 09:00
MATKOVIĆ ĐURO 27.11.2019 09:00
KELIĆ MARIJA 27.11.2019 09:00
KELIĆ TOMISLAV 27.11.2019 09:00
BOŠNJAKOVIĆ MARIJA 27.11.2019 09:00
TOLMAČEVIĆ DARKO 27.11.2019 09:00
DRENJAČEVIĆ ANTUN 27.11.2019 09:00
DUMANČIĆ RADMILA 27.11.2019 09:30
BARIĆ BRANKO 27.11.2019 09:30
ĐURANOVIĆ MARKO 27.11.2019 09:30
KELIĆ TOMISLAV 27.11.2019 09:30
REBIĆ JOZO 27.11.2019 09:30
KELIĆ STJEPAN 27.11.2019 09:30
CECCONI EVA 27.11.2019 09:30
MIKLEUŠEVIĆ MARIJA 27.11.2019 09:30
PERIĆ DEJAN 27.11.2019 09:30
ĐURANOVIĆ MARKO 27.11.2019 10:00
VUJNOVIĆ RUŽICA 27.11.2019 10:00
OREŠKOVIĆ FABO 27.11.2019 10:00
KELIĆ MARIJAN 27.11.2019 10:00
JANKOVIĆ IVAN 27.11.2019 10:00
TOLMAČEVIĆ DARKO 27.11.2019 10:00
PERIĆ DEJAN 27.11.2019 10:00
ŠIMIĆ MIJO 27.11.2019 10:00
PUZAVAC KATICA 27.11.2019 10:00
ANDRAKOVIĆ MARIJA 27.11.2019 10:00
LUKIĆ ANTE 27.11.2019 10:30
KELIĆ MARIJA 27.11.2019 10:30
KELIĆ ILIJA 27.11.2019 10:30
KELIĆ KATA 27.11.2019 10:30
BOŽNJAKOVIĆ MARIJA 27.11.2019 10:30
TOLMAČEVIĆ DARKO 27.11.2019 10:30
PERIĆ ILIJA 27.11.2019 10:30
HES MATO 27.11.2019 10:30
KOVAČEVIĆ KATA 27.11.2019 11:00
KOVAČEVIĆ PETAR 27.11.2019 11:00
ŠIMIĆ ILE 27.11.2019 11:00
LUKIĆ ANTE 27.11.2019 11:00
DUMANČIĆ RADMILA 27.11.2019 11:00
TOLMAČEVIĆ JOZO 27.11.2019 11:00
GREGAČEVIĆ MARIO 27.11.2019 11:00
REBIĆ KATA 27.11.2019 11:00
MATIĆ BLAŽENKA 27.11.2019 11:00
POLJOPRIVREDNOINDUSTRIJSKI KOMBINAT 27.11.2019 11:00
LUKIĆ ANTE 27.11.2019 11:30
LUKIĆ ZDRAVKO 27.11.2019 11:30
ĐURANOVIĆ IVAN 27.11.2019 11:30
REBIĆ JOZO 27.11.2019 11:30
TOLMAČEVIĆ KATICA 27.11.2019 11:30
PINTARIĆ KATA 27.11.2019 11:30
REBIĆ DRAGICA 27.11.2019 11:30
GREGAČEVIĆ ZLATKO 27.11.2019 11:30
GREGAČEVIĆ ZLATKO 27.11.2019 11:30
MATOŠ BRANKO 27.11.2019 11:30
JANKOVIĆ DARKO 27.11.2019 12:00
MATKOVIĆ ĐURO 27.11.2019 12:00
ĐURANOVIĆ MARKO 27.11.2019 12:00
VUJNOVIĆ RUŽICA 27.11.2019 12:00
ĐURANOVIĆ STANKO 27.11.2019 12:00
JANKOVIĆ IVAN 27.11.2019 12:00
TOLMAČEVIĆ DARKO 27.11.2019 12:00
KRAMARIĆ ZDRAVKO 27.11.2019 12:00
DRENJANČEVIĆ ANTUN 27.11.2019 12:00
PUZAVAC KATICA 27.11.2019 12:00
DRLIĆ ANTUN 27.11.2019 12:30
ŠIMIĆ ILE 27.11.2019 12:30
LUKIĆ ANTE 27.11.2019 12:30
KELIĆ MARIJA 27.11.2019 12:30
KELIĆ PETAR 27.11.2019 12:30
ĐURANOVIĆ MIRJANA 27.11.2019 12:30
KELIĆ STANKO 27.11.2019 12:30
KELIĆ TOMISLAV 27.11.2019 12:30
KELIĆ MARIJAN 27.11.2019 12:30
PLAZIBAT SLAVICA 27.11.2019 12:30
MOUMORIS VINKA 27.11.2019 12:30
DUMANČIĆ ANKA 27.11.2019 12:30
POLJOPRIVREDNOINDUSTRIJSKI KOMBINAT 27.11.2019 12:30
ČOVIĆ RUŽICA 27.11.2019 12:30
KELIĆ IVAN 27.11.2019 13:00
BJEŽANČEVIĆ ŠIMO 27.11.2019 13:00
BJEŽANČEVIĆ BOŽO 27.11.2019 13:00
ĐURANOVIĆ MIRJANA 27.11.2019 13:00
JANKOVIĆ IVAN 27.11.2019 13:00
PLAZIBAT SLAVICA 27.11.2019 13:00
MOUMORIS VINKA 27.11.2019 13:00
DUMANČIĆ ANKA 27.11.2019 13:00
POLJOPRIVREDNOINDUSTRIJSKI KOMBINAT 27.11.2019 13:00
CAREVIĆ PERO 27.11.2019 13:00
ĐURANOVIĆ MIRJANA 27.11.2019 13:30
GREGAČEVIĆ DARKO 27.11.2019 13:30
BJEŽANČEVIĆ BOŽO 27.11.2019 13:30
BARIĆ BRANKO 27.11.2019 13:30
KELIĆ TOMISLAV 27.11.2019 13:30
JOZIPOVIĆ STAŽA 27.11.2019 13:30
JANKOVIĆ IVAN 27.11.2019 13:30
TOLMAČEVIĆ DARKO 27.11.2019 13:30
RAŠIĆ MARKO 27.11.2019 14:00
KOMLJENOVIĆ STIPO 27.11.2019 14:00
ŠIMIĆ LUCA 27.11.2019 14:00
ŠIMIĆ FILIP 27.11.2019 14:00
GREGAČEVIĆ DARKO 27.11.2019 14:00
ĐURANOVIĆ MARKO 27.11.2019 14:00
VUJNOVIĆ RUŽICA 27.11.2019 14:00
KELIĆ TOMISLAV 27.11.2019 14:00
BIRKIĆ ŠIME 27.11.2019 14:00
PUZAVAC KATICA 27.11.2019 14:00
MUDRI MARIJA 27.11.2019 14:00
JANKOVIĆ DARKO 27.11.2019 14:30
LUKIĆ ANTE 27.11.2019 14:30
BJEŽANČEVIĆ IVO 27.11.2019 14:30
KELIĆ MARIJA 27.11.2019 14:30
DRLIĆ JOZO 27.11.2019 14:30
JANKOVIĆ IVAN 27.11.2019 14:30
TOLMAČEVIĆ DARKO 27.11.2019 14:30
ĆETKOVIĆ ANICA 27.11.2019 14:30
ANDRAKOVIĆ MARIJA 27.11.2019 14:30
KELIĆ STANKO 27.11.2019 15:00
BALIĆ MANDA 27.11.2019 15:00
JANKOVIĆ IVAN 27.11.2019 15:00
JANKOVIĆ MARIJA 27.11.2019 15:00
TOLMAČEVIĆ DARKO 27.11.2019 15:00
PINTARIĆ KATA 27.11.2019 15:00
ŠETKA MARIJA 27.11.2019 15:00
MUDRI MARIJA 27.11.2019 15:00
OPĆINA VIŠKOVCI 28.11.2019 09:00
OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA – JAVNO DOBRO U JAVNOJ UPORABI NA UPRAVLJANJU HRVATSKIH VODA 28.11.2019 11:00
REPUBLIKA HRVATSKA – JAVNO VODNO DOBRO NA UPRAVLJANJU HRVATSKIH VODA 28.11.2019 11:00
JAVNO DOBRO U OPĆOJ OPORABI KAO NEOTUĐIVO VLASNIŠTVO RH S PRAVOM UPRAVLJANJA UPRAVE ZA CESTE OSJEČKO-BARANJSKE ŽUPANIJE 28.11.2019 11:30
REPUBLIKA HRVATSKA – JAVNO DOBRO U OPĆOJ UPORABI NA UPRAVLJANJU HŽ INFRASTRUKTURA D.O.O. 28.11.2019 11:30
REPUBLIKA HRVATSKA 28.11.2019 12:30

 

 

Komentiraj

Skip to content