Natječaj za voditelja/voditeljicu projekta

Radno mjesto

Mjesto rada: VIŠKOVCI, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika: 1
Vrsta zaposlenja: Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
Način rada: Smjena – prijepodne
Smještaj: Nema smještaja
Naknada za prijevoz: Bez naknade
Natječaj vrijedi od: 29.5.2018.
Natječaj vrijedi do: 6.6.2018.
Uvjeti na radnom mjestu: Rad na jednom mjestu

Posloprimac

Razina obrazovanja: Srednja škola 4 godine
Strani jezici: Engleski jezik
Informatička znanja: Potrebno poznavanje osnova informatike osnove korištenja računala u Windows okruženju
Vozački ispit: Kategorija B
Radno iskustvo: 2 godine
Ostale informacije:
Opis posla: aktivnosti povezivanja ključnih sudionika projekta, provođenje i upravljanje projektnim aktivnostima koje imaju za cilj ostvarenje rezultata i ciljeva projekta, aktivnosti financijskog upravljanja projektom, provedba natječaja za zapošljavanje, aktivnosti izvještavanja, praćenje izvršavanja ugovora o radu, aktivnosti vezane uz organiziranje i osiguravanje vidljivosti projekta

Uz prijavu na oglas potrebno je priložiti:

  • zamolbu
  • životopis (vlastoručno potpisan)
  • presliku osobne iskaznice
  • dokaz o stručnoj spremi (preslika svjedodžbe)
  • dokaz o radnom iskustvu (potvrdu odnosno elektronički zapis o podacima o stažu evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje)
  • presliku uvjerenja nadležnog suda o nekažnjavanju (ne starijeg od 6 mjeseci)
  • vlastoručno potpisanu izjavu da za prijam u službu ne postoje zapreke iz čl. 15. i 16. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (Narodne novine, broj 86/08, 61/11)

Prijavu s naznačenom dokumentacijom slati na adresu Općine Viškovci s naznakom “Za oglas voditelja projekta – ne otvaraj”

Poslodavac

Poslodavac: OPĆINA VIŠKOVCI
Kontakt: pismena zamolba: Omladinska 23, 31401 Viškovci

PRILOZI

Objava na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje