Natječaj za referenta/referenticu za stručno osposobljavanje

Mjesto rada: VIŠKOVCI, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika: 1
Vrsta zaposlenja: Stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
Način rada: Smjena – prijepodne
Smještaj: Nema smještaja
Naknada za prijevoz: U cijelosti
Natječaj vrijedi od: 6.3.2018.
Natječaj vrijedi do: 14.3.2018.
Uvjeti na radnom mjestu: Rad na jednom mjestu
Razina obrazovanja: Srednja škola 4 godine

Ostale informacije

Opis posla: praćenje propisa u području komunalnog gospodarstva, praćenje i vođenje evidencije o plaćanju komunalne naknade i komunalnog doprinosa, sudjelovanje u pripremi rješenja za obračun naknade za zadržavanje nezakonito izgrađene zgrade u prostoru, vođenje evidencije o obračunu naknade za zadržavanje nezakonito izgrađene zgrade, sudjelovanje u pripremi akata iz komunalnog gospodarstva za Općinsko vijeće i Općinskog načelnika, obavlja i druge poslove po nalogu nadređenog.

Uvjeti:

  • završena srednja škola ekonomskog ili upravnog smjera
  • nezaposlena osoba nema više od 12 mjeseci staža u zvanju za koje se obrazovala

Poslodavac

Poslodavac: OPĆINA VIŠKOVCI
Kontakt: pismena zamolba: Omladinska 23, 31401 Viškovci

PRILOZI